اصول on-page سئو

سئو سایت و اصول on-page سئو مواردی هستند که در درون سایت و در هر صفحه سایت باید اجرا و رعایت نمایید.

آیتم های داخلی سئو سایت متریک های متعددی را شامل می شود که به واسط آن اعتباردهی داخلی را برای سئو سایت خواهد آورد. اصول on-page سئو متناسب با الگوریتم پاندا ، الگوریتم مرغ مگس خوار ، الگوریتم کبوتر هستند.

اصول on-page در سئو سایت

اصول on-page سئو مواردی همچون بهینه سازی url ، بهینه سازی سرعت لود سایت ، پیاده سازی هدینگ ها در h1 ، h2 و غیره ، تولید محتوا براساس اصول سئو ، لحاظ نمودن متاتگ های عنوان و توضیحات متا مواردی هستند که در سئو on-page قرار می گیرند. همچنین تنظیمات فایل .htaccess ، فایل sitemap ، فایل robots.txt مواردی هستند که باید در داخل هاست تنظیم گردند.

سرعت سایت یکی از اصول on-page سئو

به طور مثال اضافه کردن کد های کش در فایل .htaccess موجب بهبود در وضعیت سرعت سایت می شود و با ذخیره نمودن فایل ها در سرور این بهبود را ایجاد می نمایند.

سورس قالب نیز از دیگر المان هایی است که در سئو سایت اثرگذار است و با بهینه نمودن سورس کد قالب می توانید بهبود در رنکینگ خود را منجر شوید.

وجود فایل های متعدد جی اس و سی اس اس نیازمند زمان طولانی برای بارگذاری می باشد و این امر کاهش سرعت سایت را به همراه دارد. علاوه بر این این فکر نیز وجود دارد که شاید کاربران تمایل به صبر و انتظار برای لود صفحه را نداشته باشند و در نتیجه سایت شما را رها کنند.

انتخاب کلمات کلیدی کلیدی مناسب

نکته دیگر اینکه در تولید محتوا بسیار دقت نمایید و تیترهایی که با جستجو بیشتر کاربران همراه است را ایجاد نمایید. در واقع محتواهایی که برای کاربران سایت شما مفیدتر و کارآمدتر است را انتخاب نمایید و آنها را تولید کنید تا به واسط جستجو این تیترها کاربران بیشتری به سایت شما وارد شوند و در واقع بازاریابی محتوا برای شما انجام می گردد.

سئو داخلی سایت

متریک های on-page سئو موجب اعتباربخشی داخلی به سایت شما می شود. اگر شما محتوا را به درستی تهیه ننمایید اعتبار داخلی نخواهید داشت و نمی توانید رنکینگ بالایی را در مقابل دیگر رقبا داشته باشید.

اصول داخلی بهینه سازی سایت با عنوان سئو On-page بیان می شود. اعتبارسازی خارجی با عنوان بک لینک یاد می شود و تا زمانی که شما اعتبار داخلی خوبی نداشته باشید نمی توانید با رقبای خود رقابت نمایید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.