بررسی سئو درون صفحه و سئو برون صفحه

بررسی سئو درون صفحه و سئو برون صفحه

فرآیند کنترل به صورت مستقیم موارد موجود درون یک وب سایت از جمله تصاویر، متون، کدهاو … به سئو درون صفحه مرتبط است. به عبارتی دیگر میتوان گفت هر مطلبی که درون وب سایت قرار داده میشود با سئو درون صفحه در ارتباط است. شاید این شیوه را بتوان پایهی تمام تلاشها جهت بهینه سازی سایت دانست، چرا که شما بیشترین میزان کنترل را روی آن دارید. که در واقع اولین و بیشترین تلاش سئوکاران روش سئو سایت درون صفحه ای می باشد.
بنابراین هر گونه تغییری در موارد و محتویات موجود در سایت در نتایج جست و جوی کاربران موثر میگردد. کلیه ارتقاهایی که در بیرون وب سایت انجام میگیرد در روش بهینه سازی برون صفحه قرار میگیرد و این امر تمام گزینههایی که باعث بالا رفتن رتبه بندی سایت میگردد را شامل میشود. به عبارت دیگر میتوان گفت سئو برون صفحه ای به تمامی پیوندهایی که از سایت های دیگر به وب سایت مورد نظر میشود متمرکز میگردد و سپس با کمک روش های خارج از وب سایت تلاش مینماید تا آن را جهت موتور جست و جو بهینه نماید.

چند ترفند مهم در سئو درون صفحه ای

همان طور که عنوان شد سئو سایت درون صفحه ای به سئو بخشهای مرتبط داخل وب سایت مرتبط میگردد. اما از ترفندهای مهم در سئو درون صفحه ای که سبب ارتقا وب سایت شما می گردد میتوان به مواردی چون: ایجاد هدف مشخص از جستجو و برآورده ساختن آن در محتوای وب سایت، بالا بردن سرعت وب سایت، طراحی UIو UX قابل اعتماد، دوری کردن از عناصر تکراری و منزجر کننده در وب سایت، استفاده از کلمات کلیدی و مفید (در عنوان صفحه، محتوای صفحه، تگ ها، آدرس بار صفحه و…)، بهینه سازی تصاویر، ایجاد ارزشهای منحصر به فرد در وب سایت و تقویت نمودن آنها و… عنوان نمود.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.