تعریف انواع سئو سایت

تعریف انواع سئو سایت

در هرمبحث تخصصی اصولا اصطلاحات رایج و تعاریف مشخصی برای بخش های مختلف آن وجود دارد که به طور معمول در آن استفاده می شود که افراد و کارشناسان آن بخش تخصصی باید در مورد آن ها آشنایی داشته باشند. ما در اینجا به تعریف چند اصطلاح رایج از انواع سئو سایت را برای شما بازگو میکنیم :

سئو وب سایت داخلی

مجموعهای از پارامترهایی که بر سئو سایت تاثیرگذار است و به صورت مستقیم توسط طراح وب سایت کد نوشته میشود سئوی داخل سایت گفته میشود و بنابراین سئو داخل وب سایت به عوامل داخل سایت مورد نظر گفته میشود که روی رتبه ی کلی وب سایت تاثیر گذار است.

سئو سایت خارج از سایت

به کلیه ی عوامل خارج از وب سایت که بر روی رتبه وب سایت تاثیرگذارند سئو خارج از سایت گفته میشود این عوامل به وسیله طراح وب سایت نوشته نمیشوند مانند لینک ها و پیوندهایی که از خارج وب سایت به آن پیوند داده میشود.

بررسی سئو سایت ارگانیک

عواملی که باعث بالا رفتن طبیعی جایگاه وب سایت موردنظر در موتور جست و جوی طبیعی می گردد سئو ارگانیک نامیده می شود و به برخی فنون مانند به کار بردن کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل نمودن کلمات کلیدی، لینک ها و نگارش مطالب مناسب برای کاربران اشاره می کند.

بررسی سئو ویدیو یا VSEO

این سئو باعث بهینه سازی مطالب ویدیو در جهت بالا بردن ترافیک سایت اشاره می کند و سبب میشود تا ویدیو مد نظر کاربر در موتورهای جست و جو به طرز مناسبی و به شکل کاملا طبیعی به وجود آیند و به این ترتیب ترافیک این ویدیو به جای وب سایت اصلی ارائه دهنده ویدیو وب سایت مدنظر که ویدیو در آن موجود است سرازیرگردد.

بهینه سازی سایت فرانت پیج

به روند بالا بردن شمار بیننده های وب سایت مورد نظر از طریق click through گفته میشود و یکی از راه کارهایی است که با توجه به تعداد دفعات بالا آمدن صفحه ی اصلی که سایت در آن قرار دارد و مدت زمانی که کاربر در سایت مورد نظر قرار دارد به بالا بردن تعداد کاربران وب سایت کمک مینماید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.