در سئو سایت چه نکاتی را در محتوا باید رعایت کنیم؟

در سئو سایت چه نکاتی را در محتوا باید رعایت کنیم؟

باید این جمله را بگوییم که محتواهایی که شما تهیه می نمایید و در سایت خود منتشر می کنید تمامی با ارزش های یکسانی در روند سئو سایت روبه رو نمی شوند. ممکن است شما محتوایی را تیتری تهیه کنید که بسیار توسط کاربران جستجو می شود حال محتوای شما می تواند ایتمی در جذب ترافیک شما نیز باشد و با اثرگذاری بسیار بالا در روند سئو سایت شما اجرا گردد. در ادامه به بیان نکاتی که در سئو محتوای سایت مطرح می شود خواهیم پرداخت.

انتخاب عنوان محتوا در سئو سایت

یکی از مهم ترین المان های در سئو محتوای سایت انتخاب مناسب تیتر محتوا می باشد. تیتر محتوای خود را مناسب با کلمه کلیدی خود انتخاب نمایید. در واقع کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی سایت خود را بر روی یک برگه بنویسید. حال آن را در گوگل درج کنید و لیست پیشنهداتی که گوگل به شما می دهد را مشاهده نمایید و بر روی برگه خود بنویسید. حال به ترتیب براساس لیست ، محتوای خود را تهیه نمایید. پیشنهادات گوگل این شانس را به شما می دهند که توسط کاربران بیشتری جستجو شوند و در نتیجه سایت شما این شانس را بدست می آورد که بیشتر دیده می شود و در نتیجه ترافیک بیشتری به سمت سایت شما هدایت می شود.

چگالی کلمه کلیدی در سئو سایت

چگالی کلمه کلیدی را در محتوای سایت خود در نظر بگیرید. هرچه شما بیشتر از کلمه کلیدی خود در محتوا استفاده کنید می توانید ارتباط بیشتر سایت خود را به آن کلمه کلیدی به گوگل بشناسانید. در واقع چگالی کلمه کلیدی در بهینه سازی سایت مهم می باشد.

تیترهای در سئو سایت

در محتوا شما یک تیتر اصلی و چندین تیتر داخلی دارید. به منظور اینکه این تیترها را به گوگل بشناسانید در تگ h قرار بدهید. بدین صورت که تیتر اصلی را در h1 و تیترهای داخلی را در h2 یا h3 و غیره که تا h10 است بگذارید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.