سئو سایت:چگونه بک لینک رقبا را آنالیز کنیم؟

سئو سایت:چگونه بک لینک رقبا را آنالیز کنیم؟

سئو سایت:چگونه بک لینک رقبا را آنالیز کنیم؟

آنالیز رقبا جزیی از پروسه سئو سایت می باشد و آنالیز بک لینک رقبا نیز از پارامترهای آنالیزی در سئو سایت می باشد. اینکه بخواهید در یک رقابت شرکت کنید پس باید بدانید که رقبا چه فعالیت هایی را انجام می دهند. سئو سایت نیز مانند رقابتی میان دیگر سایت های رقیب شما می باشد که همگی برای بدست آوردن رنکینگ بالا و نیز صفحه اول گوگل تلاش می کنند. اما چگونه می توان میزان بک لینکی که توسط رقبا گذاشته می شود را آنالیز نمود. در ادامه به این موضوع که چگونه بک لینک رقبا را آنالیز کنید خواهیم پرداخت.

سایت های آنلاین آنالیز بک لینک

بک لینک رقبا را می توانید در سایت های آنلاین آنالیز بک لینک چک کنید. سایت های بسیاری هستند که با درج نمودن آدرس سایت رقیب تعداد بک لینک های که آنها تولید نموده اند را نشان می دهد و همچنین برخی سایت ها تعداد بک لینک های تهیه و فراهم شده را در برهه های زمانی مشخص و مختلف نشان می دهد.

ranksignals آنالیز بک لینک در

ranksignals.com
از سایت های انلاین چک کننده بک لینک می باشد. می توانید به راحتی آدرس سایت رقیب را بگذارید و تعداد بک لینک هایی که تولید نموده است و همچنین تعداد دامنه هایی که از آن بک لینک گرفته است را مشاهده کنید.

الکسا در آنالیز بک لینک سایت

سایت الکسا نیز آنالیزی از تعداد بک لینک های سایت ها نشان می دهد که می توانید با درج آدرس سایت رقیب میزان تولید بک لینک و همچنین ترافیک و اعتباری که دارد و نیز اینکه در چه کلمات کلیدی دیده می شود را بررسی نمایید.

majestic.com آنالیز بک لینک در

این سایت نیز آنالیز از بک لینک های سایت در قالب تعداد لینک ها ، تعداد دامنه سایت ها ، میزان فالو ونوفالو بودن لینک ، میزان بک لینک براساس کلمات کلیدی را نشان می دهد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.