سئو سایت: به روز رسانی و آپدیت گوگل چیست؟

سئو سایت: به روز رسانی و آپدیت گوگل چیست؟

گوگل به طور مداوم االگوریتم های خود را به روز رسانی می کند. تغییر در الگوریتم های پاندا ، پنگوئن که از مهم ترین و تاثیرگذارترین الگوریتم های گوگل می باشند موجب تغییر در نتایج گوگل می شود و به واسط آن متریک های سئو سایت و نیز رنکینگ سایت ها تغییر می کند. در ادامه به بررسی بیشتری در خصوص به روز رسانی و آپدیت های مدام گوگل خواهیم پرداخت.

آپدیت ۲۰۱۶ گوگل در سئو

گوگل برای رضایتمندی کاربران خود به طور مداوم الگوریتم های خود را آپدیت می کند و یا الگوریتم های جدیدی را در اصول سئو سایت خود قرار می دهد که به عنوان متریک تاثیرگذار در سئو سایت مطرح می شوند. علاوه بر ایجاد الگوریتم های جدید ، گوگل الگوریتم های موجود خود را نیز تغییر می دهد و به روز رسانی می نماید که در آن درصد تاثیرگذاری آیتم ها را با اندکی تغییر روبه رو می نماید.

به روزرسانی پایگاه داده در گوگل

گوگل علاوه بر الگوریتم های خود دیتابیسی که از سایت ها دارد را نیز به روز رسانی می نماید. این دیتا بیس از سایت می تواند به مواردی همچون تعداد بک لینک های گذاشته شده ، پروفایل کاری وب سایت ها ، تعداد صفحات ایندکس شده منتهی شود که این خود در روند سئو سایت ها تاثیرگذار می باشد. در واقع به طور مداوم خواهید دید که رنکینگ سایت ها و سئو سایت ها تغییر می نماید زیرا که گوگل به طور مداوم دیتابیس خود از وب سایت ها را به روز رسانی می نماید. دلیل افت یکباره برخی وب سایت ها نیز می تواند در همین باشد که گوگل پایگاه داده خود را به روز رسانی می نماید و اگر سایت شما نسبت به دیگر رقبا عملکرد بسیار ضعیف تری داشته باشد در نتیجه با افت بسیاری روبه رو می شود .

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.