سئو سایت : بک لینک سازی طبیعی چگونه است؟

سئو سایت : بک لینک سازی طبیعی چگونه است؟

همواره گفته می شود که فرمت طبیعی را در استراتژی بک لینک خود داشته باشید و در واقع گوگل با سایت هایی که بک لینک سازی را به فرمت غیر طبیعی دارند و یا همان خرید بک لینک و غیره اقدام می نمایند تا بهبود رنکینگ و سئو سایت خود را داشته باشند برخورد می نمایند و به پنالتی نمودن این سایت ها اقدام می کند. اما فرمت طبیعی برای ایجاد بک لینک چگونه می باشد.

بک لینک در کلمات کلیدی مختلف در سئو

اغلب سایت ها برای خود یک کلمه کلیدی را انتخاب می کنند و برای آن یک کلمه کلیدی بک لینک ها را تهیه می کنند. اما باید گفت که این روند اشتباه می باشند زیرا که فرمت غیر طبیعی از تهیه بک لینک می باشد. برای سایت خود بک لینک ها را در کلمات کلیدی مختلف و نیز برای صفحات مختلف تهیه کنید.

بک لینک برای صفحات مختلف سایت

بک لینک را برای صفحات مختلف سایت خود تهیه نمایید. در واقع محتوای خود را به همراه لینک در انجمن ها و نیز شبکه های اجتماعی به اشتراک گذارید که این امر فرمت طبیعی برای بک لینک در سئو سایت می باشد.

روال تهیه بک لینک در سئو سایت

روال تهیه بک لینک باید به طور مداوم و پیوسته باشد نه اینکه شما به یکباره حجم بالایی از بک لینک را تهیه نمایید و سپس رها نمایید. سئو سایت یک پروسه مداوم و همیشه است و همچنین متریک های آن نیز به طور مداوم و پیوسته باید اجرا و انجام گردند. اگر به طور مداوم روزانه ۱۰ لینک برای سایت خود تهیه می کنید سعی کنید این روال صعودی باشد و تعداد آن را افزایش دهید تا بهبود در وضعیت سئو سایت خود را داشته باشید و نیز از دامنه های جدید تهیه بک لینک نمایید که این امر اثرگذاری مثبتی را در بهینه سازی سایت شما خواهد داشت.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.