سئو سایت: بک لینک سازی غیر طبیعی چگونه است؟

سئو سایت: بک لینک سازی غیر طبیعی چگونه است؟

بک لینک سازی غیر طبیعی اثرگذاری منفی در روند سئو سایت خواهد داشت و همواره گفته می شود که برای سئو سایت خود روندی طبیعی را برای تهیه بک لینک داشته باشید. اما بک لینک سازی غیر طبیعی چگونه است و چگونه می توانیم از این امر اجتناب کنیم؟ در ادامه به تشریحی از استراتژی مناسب برای بک لینک و نیز بک لینک سازی غیر طبیعی خواهیم پرداخت.

اثر بک لینک سازی غیر طبیعی در سئو

الگوریتم پنگوئن گوگل به بررسی بک لینک های سایت می پردازند و اعتبار آن را مورد آنالیز قرار می دهد. در این میان اگر الگوریتم پنگوئن گوگل بک لینک های شما را در فرمت غیر طبیعی و فیک شناسایی نماید به پنالتی و حذف نمودن سایت شما اقدام می کند.

بک لینک سازی غیر طبیعی در سئو چگونه است؟

اما بک لینک سازی غیر طبیعی چگونه است؟ لیستی از المان ها و متریک ها موجب غیر طبیعی بودن بک لینک ها می شوند. در ادامه به صورت لیست این آیتم ها را بیان می کنیم.

بک لینک در حجم بالا و به صورت یکباره

امری که بدیهی است این می باشد که شما نمی توانید به جز خرید لینک هزاران لینک را به صورت یک شب بدست آورید. مخصوصا اگر این بک لینک ها بی کیفیت باشد پس شما باید انتظار پنالتی شدن سایت خود را داشته باشید.

بک لینک از ip های یکسان

فرمت غیر طبیعی دیگر از تهیه بک لینک ، مربوط به گرفتن بک لینک از یک ip می باشد. در واقع اگر شما بیشمار بک لینک ان هم با کیفیت نه چندان بالا را از یک ip داشته باشید اثرگذاری منفی را در سئو سایت خود خواهید دید زیرا که فرمت غیر طبیعی از تهیه بک لینک می باشد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.