سئو سایت: در بک لینک کمیت مهم است یا کیفیت؟

سئو سایت: در بک لینک کمیت مهم است یا کیفیت؟

سئو سایت: در بک لینک کمیت مهم است یا کیفیت؟

در پروسه سئو سایت کیفیت بک لینک مهم می باشد یا کمیت و تعداد بک لینک هایی که تهیه نموده ایم. شاید شنیده باشید که وب مسترها می گویند که سایت رقیب از سایت آنها بک لینک کمتری دارد اما در سئو سایت قوی تر است و در رنکینگ بالاتری قرار دارد. در بک لینک آیتم هایی متعددی مورد آنالیز قرار می گیرد و الگوریتم پنگوئن گوگل به آنالیزی در خصوص اعتبار بک لینک های سایت ها می پردازد. در ادامه به بررسی متریک های اثرگذاری بک لینک خواهیم پرداخت.

تعداد بک لینک از دامنه های مختلف در سئو

آنچه در بک لینک از نظر تعداد و کمیت مهم می باشد این است که به طور مداوم بک لینک های جدید از سایت ها جدید پیدا کنید. اینکه شما از هزار سایت یک لینک داشته باشید ارزش مندتر از این است که شما از یک سایت و یک دامنه هزار بک لینک داشته باشید. در اینجا تعداد دامنه هایی که بک لینک دارید مهم می باشد و در سئو سایت مورد بررسی و آنالیز قرار می گیرد. پس در پروسه بهینه سازی سایت خود آنچه مورد توجه باید قرار دهید این است که سعی نمایید به طور مداوم و مرتب از سایت های جدید و دامنه های جدید بک لینک بگیرید و تعداد بک لینک از سایت های جدید را اضافه کنید.

کیفیت بک لینک در مقابل تعداد بک لینک در سئو

در پاراگراف بالا بک لینک را از نظر تعداد و کمیت بررسی نموده ایم. اما کیفیت بک لینک نیز مهم می باشد. در واقع اگر شما هزاران لینک اسپمی داشته باشد به اندازه یک بک لینک از سایت معتبر ارزش نخواهد داشت و یا حتی موجب پنالتی شدن سایت شما نیز می شود. پس سعی نمایید بجای انکه به تعداد بک لینک تمرکز ویژه نمایید بر کیفیت بک لینک تمرکز نمایید. پروسه بک لینک سازی خوب پروسه ای است که به طور مداوم بک لینک از دامنه های جدید و نیز معتبر گرفته شود.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.