سئو سایت : دنس گوگل چیست؟

سئو سایت : دنس گوگل چیست؟

دنس گوگل google dance در تعریف نواساناتی که در نتایج به طور لحظه ای انجام می گیرد عنوان می شود. در واقع اگر شما نتایج را در کلمه کلیدی مانند سئو سایت جستجو کنید و دو دقیقه دیگر نیز نتایج را جستجو کنید شما صفحات و لینک های یکسانی را مشاهده نخواهید کرد به این اتفاق گوگل دنس می گویند در واقع گوگل نتایج را به طور مرتب تغییر می دهد و جایگاه لینک ها و سایت ها را در کلمات کلیدی مختلف تغییر می دهد. در ادامه به توضیح بیشتر در خصوص گوگل دنس google dance خواهیم پرداخت.

گوگل دنس در سئو چگونه است؟

گوگل دنس سایت هایی با رنکینگ پایین تر را در برخی لحظات جلوتر می آورد در واقع اگر در کلمه کلیدی مانند سئو سایت سایتی لینک هشتم باشد شاید به طور لحظه ای ببینید که در لینک چهارم قرار گرفته است. به این امر دنس گوگل می گویند.

اغلب سایت هایی که در رنکینگ بالاتر قرار دارند با دنس کمتری روبه رو هستند. در واقع لینک های اول، دوم ، سوم با نواس و دنس کمتری رو به رو می شوند و در ثبات بیشتری از لحاظ سئو سایت روبه رو هستند. به منظور اینکه در سئو سایت خود ثبات بیشتری داشته باشید می بایست عملکرد خود را در سئو سایت تقویت نمایید و به رنکینگ های بالاتری روید تا دنس کمتری را مشاهده نمایید.

اما گاهی این دنس به صورتی می باشد که سایت شما امروز در صفحه سوم است و در چند ساعت بعد در صفحه ده. این نوسان و دنس بسیار مطلوب نمی باشد و نشان دهنده این امر است که مشکلی در روند سئو سایت شما وجود دارد. زیرا مقدار نوسان بالا می تواند موجب پنالتی شدن سایت شما شود. در واقع افت ناگهانی سایت نشان دهنده پنالتی شدن سایت خواهد بود و اگر اقدامی در خصوص این نوسان انجام ندهید روند بهینه سازی سایت شما مطلوب نمی باشد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.