سئو سایت فروشگاهی چگونه است؟

سئو سایت فروشگاهی چگونه است؟

اگر شما یک سایت فروشگاهی دارید و در آن محصولات مختلف خود را درج کرده اید پس انتظار و توقعی که دارید این می باشد که در تمامی محصولات و خدمات خود در صفحه اول قرار بگیرید. در واقع تمامی صفحات سایت شما به عنوان کلمه کلیدی برای شما محسوب می گردد و می تواند مشتری را باری شما جذب کند. اما چگونه می توانید برای سایت فروشگاهی خود سئو را انجام دهید. در ادامه به آنالیز این موضوع خواهیم پرداخت.

اصول سئو در صفحات سایت فروشگاهی

در سایت فروشگاهی هر صفحه کلمه کلیدی خود و محصول خاص را ارائه می نماید. پس هر صفحه از سایت فروشگاهی شما می تواند مشتری را جذب کند که منجر به تراکنش و خرید می گردد. پس بنابراین این موضوع این طور لحاظ می کند که شما سئو سایت را برای تک تک صفحات اجرا نمایید. اصول دورنی سئو مانند در نظر تگ هدینگ ها که از h1 ، h2 و غیره می باشد باید متناسب با کلمه کلیدی که همان محصول ارائه شده در آن صفحه است تنظیم گردد. اطلاعات و توضحاتی کامل از محصول خود درج کنید و در آن کلمه کلیدی را نیز تکرار نمایید زیرا چگالی کلمه کلیدی مهم می باشد.

اصول سئو بیرونی در سایت فروشگاهی

علاوه بر متریک های داخلی سایت ، آیتم های اصول بیرونی بهینه سازی سایت نیز می تواند کمک بسیاری نماید. درج لینک صفحات شما در شبکه های اجتماعی و نیز دیگر سایت ها می تواند کمک بسیاری به شما نماید تا به واسط اعتباری که دریافت می نمایید در رنکینگ بالا قرار می گیرد. این انتشار لینک می تواند ترافیک را نیز به سایت شما هدایت نماید و این خود فروش محصولات شما را به دنبال خواهد داشت.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.