سئو سایت و نمایش در موتور جستجو چگونه است؟

سئو سایت و نمایش در موتور جستجو چگونه است؟

آنالیز ترافیک سایت نشان می دهد که ۷۰ درصد کاربران بیشتر سایت ها از طریق موتور جستجو وارد سایت می شوند. سایت هایی که توانسته اند نمایش لینک خود را در موتورهای جستجو بیشتر کنند توانسته اند درصد بازاریابی خوبی را برای خود کسب نمایند. بازاریابی موتور جستجو کلمه ای فراتر از سئو سایت می باشد. در این مقاله خواهیم گفت که چگونه نمایش لینک سایت را در موتور جستجو بیشتر کنید.

لیست کلمت کلیدی در سئو سایت

اگر سایت خود را تنها صرف یک کلمه کلیدی کنید پس بازاریابی اینترنتی خود را تنها به همان کلمه کلیدی محدود کرده اید. پس برای بهبود بازاریابی اینترنتی خود و یافتن سهم بازار بیشتر از موتور جستجو لیستی از کلمات کلیدی را اجرا نمایید. لیست کلمات کلیدی شما می بایست در محوریت کلمه کلیدی اصلی سایت شما باشد و این امر خود کمکی به کلمه کلیدی اصلی سایت شما می نماید.

بازاریابی محتوا در سئو سایت

بازاریابی محتوا که به تولید محتوا در تیترهای مختلف بد راستای کلمه کلیدی و زمینه کسب وکاری شما است می تواند کمک بسیاری در بهبود بازاریابی اینترنتی شما و افزایش نمایش لینک سایت شما در موتور جستجو نماید. لیستی از تیترها و مطالبی که مورد نیاز کاربران است را تهیه نمایید و برای ان محتوا تهیه نمایید و منتشر نماییدو این امر موجب می شود که شما در لیست کلمات کلیدی و نیز عبارات در موتور جستجو به نمایش گذشته شوید و همین امر فرصت های بازاریابی اینترنتی شما را بیشتر می نماید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.