سئو سایت: چرا باید لیست کلمات کلیدی انتخاب کنید؟

سئو سایت: چرا باید لیست کلمات کلیدی انتخاب کنید؟

در پروسه سئو سایت گفته می شود که به جای انتخاب یک کلمه کلیدی لیستی از کلمات کلیدی را انتتخاب کنید. این گفته به چه معناست که انتخاب لیست کلمات کلیدی در روند سئو سایت شما چگونه اثرگذاری می نماید؟ سایت ها اغلب یک کلمه کلیدی و یا دو کلمه کلیدی اصلی دارند اما در محوریت این یک یا دو کلمه کلیدی می توان لیستی از کلمات کلیدی را تهیه نمود. در ادامه خواهیم گفت که چرا گفته می شود در سئو سایت لیست کلمات کلیدی را انتخاب کنید؟

کلمه کلیدی اصلی سایت را برای سئو مشخص کنید

شما برای سایت خود اغلب یک دو یا سه کلمه کلیدی اصلی داریدد و باقی کلمات کلیدی در ارتباط با این کلمات کلیدی اصلی می باشند. در واقع اگر بخواهید بیان کنید محوریت سایت شما حول یک یا دو کلمه کلیدی اصلی است. این یک یا دو کلمه کلیدی اغلب با جستجو بیشتر توسط کاربران همراه هستند و می توانید با انجام سئو در آن کلمه کلیدی ترافیک بالایی را به خود جذب کنید.

لیست کلمات کلیدی دیگر را برای سئو انتخاب کنید

پس از اینکه کلمه کلیدی اصلی سایت را انتخاب کردید حال می بایست لیستی از کلمات کلیدی را انتخاب و تعیین نمایید. این کلمات کلیدی تمامی حول همان کلمه کلیدی اصلی می باشند. در این میان می توانید از پیشنهادات خود گوگل کمک بکیرید. بدین صورت که کلمه کلیدی اصلی سایت خود را بنویسید و نگاهی به پیشنهادات گوگل نمایید و آنها را به صورت لیست قرار دهید. فرض کنید کلمه کلیدی اصلی شما سئو سایت است و حال لیست کلمات کلیدی شما می تواند سئو سایت خبری ، سئو سایت حرفه ای ، سئو سایت وردپرس ، سئو سایت جوملا و غیره باشد که توسط کاربران با درصد جستجو کمتر سرچ می شود.

چرا باید لیست کلمات کلیدی را برای سئو مشخص کنیم؟

اینکه شما لیستی از کلمات کلیدی را مشخص کنید موجب می شود که شما بدانید چه محتوایی و با چه تیترهایی را می بایست تهیه کنید. لیست کلمات کلیدی را تعیین کنید و پس از آن محتوای خود را در با همان تیترها تهیه کنید این امر موجب می شود که محوریت سایت شما و محتوای آن حول همان کلمه کلیدی باشد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.