سئو سایت: چرا نتایج گوگل به طور مداوم تغییر میکند؟

سئو سایت: چرا نتایج گوگل به طور مداوم تغییر میکند؟

اگر شما نتایج گوگل را در همین ساعت در کلمه کلیدی خاص نگاه کنید لیستی از وب سایت ها را مشاهده میکنید حال پس از دو ساعت دیگر همان کلمه کلیدی را بزنید. به طور قطع شما لینک ها را با اندکی تغییر در رنکینگvه می باشد. در ادامه به آنالیز تغییرات مداوم در نتایج جستجو گوگل و سئو سایت خواهیم پرداخت.

رقابت رقبا در سئو علتی در تغییر مداوم

سئو سایت و بحث اینکه سایت شما در کلمه کلیدی مختلف در صفحه اول و رنکینگ بالا قرار گیرد موجب وسوسه بسیاری از وب مسترها می شود زیرا که اگر سایت شما در لینک بالا قرار گیرد می تواند ترافیک بالایی را به سمت سایت شما روانه کند و این ترافیک می تواند موجب جذب مشتری و نیز تقویت بازاریابی شما شود. در واقع در محیط نت وجود کاربر و ترافیک به دنبال خود سودآوری را می آورد و موتورهای جستجو به ویژه گوگل عاملی در هدایت ترافیک به سمت سایت ها می باشد. از موضوع موجب می شود که کاربران برای اینکه سئو سایت قوی تری داشته باشند و در کلمه کلیدی خاص در صفحه اول و در لینک های بالا قرار گیرند با هم به طور مداوم به رقابت بپردازند.

سایت ها در سئو چگونه با هم رقابت می کنند؟

در پاراگراف بالا گفته شد که سایت ها به طور مداوم با هم رقابت می کنند اما این رقابت چگونه می باشد و سایت ها برای رقابت با هم چه کارهایی می کنند. فعالیت هایی همچون انتشار محتوا ، لینک گذاری ، انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی به همراه لینک مواردی می باشند که در پروسه بهینه سازی سایت اجرا می گردند و سایت هایی که در اقدامات عملکرد قوی تری داشته باشند می تواند سئو سایت قوی تری داشته باشند.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.