سئو سایت: چند ساعت در روز بر روی سئو کار کنیم؟

سئو سایت: چند ساعت در روز بر روی سئو کار کنیم؟

سئو سایت: چند ساعت در روز بر روی سئو کار کنیم؟

اگر شما وب مستر سایت هستید شاید این سوال برایتان پیش آید که تا چه میزان ساعت بر روی سئو سایت خود کار کنیم کافی و مناسب است. پاسخی که به این سوال داده می شود بستگی به المان های مختلف دارد که تا توجه به این متریک ها میزان کار کردن بر روی سئو سایت بیشتر و کمتر خواهد بود.

رقبای خود را در سئو آنالیز نمایید!

سئو سایت به عنوان میدان رقابتی با دیگر سایت های هم زمینه و یا حتی غیر زمینه کاری شما می باشد که محتوا و مطالبی در ارتباط با کلمه کلیدی سایت شما تولید نموده اند. پس در این مسابقه و رقابت میزان فعالیت شما در مقابل میزان فعالیت رقبای شما قرار می گیرد. اگر رقبای شما فعالیت بیشتری بر روی سایت خود انجام می دهند اما شما میزان فعالیت کمتری انجام می دهید پس این رقابت را به نفع رقیب خود باخته اید.

کیفیت کار انجام شده در سئو سایت

اینکه چه میزان ساعت بر روی سئو سایت کار انجام می شود در واقع سایت و سئو سایت را براساس کمیت مورد شمارش قرار می دهیم اما باید گفت که در سئو کیفیت نیز مطرح است و شاید و رقیبتان هر دو میزان تایم یکسانی را بر روی سایت قرار می دهید اما کیفیت کاری و عملکردی که رقیب شما در این بازده زمانی انجام می دهد بیشتر از شما باشد و در واقع رقیب شما در همین بازده زمانی متریک های سئو را با دقت بیشتری انجام داده است و اجرا می نماید. در ادامه مباحث کیفیتی را در سئو سایت مورد بررسی قرار می دهیم.

کیفیت محتوا در سئو سایت

شاید شما و رقیب شما هر دو به یک میزان محتوا را در طول روز انتشار می دهید اما کیفیت محتوای رقیب شما و میزانی که اصول سئو محتوا را پیاده سازی می کند از شما بیشتر باشد. در واقع تیترهای بهتر و نیزی چگالی کلمات کلیدی توسط رقیب شما بهتر و با دقت بیشتر در سئو انجام می شود. پس بنابراین شما کیفیت محتوا را به نفع رقیب خود باخته اید.

کیفیت بک لینک در سئو سایت

آیتم دیگری که باید مورد بررسی قرار گیرد کیفیت بک لینک می باشد. شاید شما و رقیب شما هر دو به یک میزان بک لینک در طول روز تهیه می کنید اما کیفیت بک لینک و لینک هایی که رقیب شما تهیه می کند بیشتر از شما باشد و در نتیجه شما این متریک سئو را به نفع رقیب خود باخته اید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.