سئو سایت یا برندسازی کدام یک بهتر است؟

سئو سایت یا برندسازی کدام یک بهتر است؟

سئو سایت بدین معناست که کاربران در گوگل جستجو می نمایند و به واسط کلمه کلیدی خاص به لیستی از سایت ها دست خواهند یافت اما در برندسازی در گامی پیش تر کاربران با نام سایت شما و زمینه کاری شما آشنا هستند و در واقع به جای درج کلمه کلیدی نام برند و نام سایت شما را درج می کنند. در ادامه به تشریح سئو سایت و برندسازی خواهیم پرداخت.

هدف سئو سایت چیست؟

همان طور که گفته ایم بهینه سازی سایت هدفش نمایش سایت در کلمه کلیدی مختلف در صفحه اول گوگل می باشد و بدین خاطر المان هایی را برای خود تعریف می کند تا سایت را همگام با الگوریتم های گوگل تنظیم نماید.

هدف برندسازی و وب برندینگ چیست؟

برندسازی و وب برندینگ هدفش شناساندن نام تجاری و نام سایت شما به افراد می باشد. در واقع شما زمینه کاری ، خدمات و محصولات خود را به دیگران و کاربران نت می شناسانید تا در صورت نیاز به خدمات و سرویس های مربوطه به شما رجوع نمایند و آدرس سایت شما را به طور مستقیم درج کنند و یا اینکه نام برند شما را در گوگل جستجو کنند.

برندسازی یا سئو سایت، کدامیک؟

با توضیحاتی که در پاراگراف های بالا گفته شده است شاید این سوال پیش اید که باید برای سئو سایت خود اقدام کنید یا برندسازی و وب برندینگ خود؟ برندسازی و وب برندینگ گامی جلوتر از سئو سایت می باشد اما باید گفت که سئو سایت پیش مقدم ضروری در برندسازی اینترنتی می باشد و بدون اینکه شما در نتایج جستجو جایگاه و رنکینگ عالی نداشته باشید نمی توانید بگویید که وب برندینگ قوی دارید زیرا که کاربران اگر لینک شما در نتایج جستجو مشاهده نکنند وبالعکس لینک دیگر رقبای شما را ببینند به مرور زمان سایت رقبای شما جایگزینی برای سایت شما در ذهن کاربران خواهد شد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.