شناسایی مخاطبان بخش مهم در اجرای سئو سایت

شناسایی مخاطبان بخش مهم در اجرای سئو سایت

شناسایی مخاطبان وب سایت جز اصلی ترین و اولین بخش در اجرای سئو سایت موفق می باشد. بنابراین سئو کاران در بحثهای گوناگونی از جمله محتواگذاری، طراحی اینفوگرافیک ها و … باید مخاطبان و بخصوص سلایق آن ها را در نظر بگیرند. محتوا اصل مهم در بهینه سازی سایت می باشد و در واقع یکی از مواردی که در اولویت سئو سایت قرار دارد محتوای سایت می باشد. شناسایی مخاطب در نوع نگارش متن و محتوای داخل وب سایت بسیار مهم است. بنابراین شما باید جهت عملیات سئو وب سایت و محتواگذاری رده سنی افرادی که به اهداف وب سایت شما وابسته اند را بشناسید.

سطح خواندن مخاطبان در گوگل و اجرای سئو

یکی از بخشهای بررسی شده در گوگل سطح خواندن مخاطبان می باشد. بنابراین عملیات اجرای سئو سایت این بخش باید بر این اصول نیز پایبند باشد. شاید برای افراد غیر قابل تصور باشد که گفته شود گوگل حتی سطح خواندن مخاطبان و کاربران را بررسی میکند، بنابراین درباره پیشرفته بودن آن صحبت به میان است. گوگل حتی به دنبال رابطه بین سطح خواندن با عبارت جستجو شده میباشد و میتواند آنها را به یکدیگر تطبیق دهد. برای مثال اگر شما عبارت” فیلترهای مبدل سازی گاز” را جستجو کنید انتظار شما این است که تنها مفیدترین و در واقع مرتبطترین صفحات وب سایتها در این مورد در موتور جستجو ظاهر شوند، به عبارت دیگر به دنبال دادههای فنی مشخص هستید. ولی چناچه به دنبال عبارت کلیدی و عمومی مانند ” بهترین لباس شنا” را جستجو مینمایید گوگل صفحاتی را پیدا میکند که برای اکثریت افراد در سطح خواندن معمول باشد.

جذب مخاطبان از طریق سئو سایت اصولی

یکی از تواناهای گوگل این است عبارت شما را جستجو کرده و تعیین میکند نتایجی که برای آن وجود دارند و مورد انتظار شما است باید دارای عکس، متن و یا ویدئو باشند. برای مثال اگر بخوایید عبارتی مانند” گل های بهاری” را در موتور جستجو دنبال کنید گوگل به دنبال صفحاتی میباشد که حاوی عکس و ویدئو باشند. بنابراین سئو کاران جهت اجرای سئو سایت در شناسایی مخاطب و نوع رفتار آن در موتورهای جستجو باید به دنبال ایجاد کلمات کلیدی مناسب برای وب سایت مورد نظر باشند.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.