میزان سئو سایت شما چقدر است؟

میزان سئو سایت شما چقدر است؟

میزان سئو سایت یا آنالیزی از وضعیت سایت شما چگونه است؟ اگر به عنوان وب مستر سایت باشید پس باید برای شما جالب باشد که بدانید تا چه میزان سئو سایت را رعایت نموده اید و اگر بخواهید عددی را به وضعیت سئو سایت خود دهید این عدد چند خواهد بود. سایت های آنلاین بسیاری میزان سئو سایت شما را مورد سنجش قرار می دهند. در ادامه متریک هایی که بیان گر میزان سئو سایت شما خواهد بود را بیان می نماییم.

میزان پیاده سازی اصول on-page سئو

متریک های on-page سئو المان هایی هستند که در درون سایت شما رعایت می گردند. رعایت هدینگ ها و عنوان صفحات سایت ، چگالی کلمات کلیدی که استفاده شده است ، لینک دهی داخلی ، وضعیت سرعت سایت ، فایل .htaccess ، تنظیمات و پیکربندی سایت ، وجود فایل site map مواردی هستند در به عنوان اصول درونی بهینه سازی سایت مطرح می شوند و در داخل سایت می بایست اجرا گردند. سایت های آنلاین براساس درصدی که تعیین نموده اند به این متریک ها مقداری را در نظر می گیرند و در خروجی عددی را به عنوان میزان سئو سایت شما بیان می نمایند.

اصول off-page در سئو سایت

علاوه بر متریک های دورنی سئو ، متریک های خارجی و بیرونی سئو نیز وجود دارد که در روند سئو سایت اثرگذار می باشند و با درصدی از اثرگذاری در روند سئو سایت مطرح می شوند. میزان بک لینک های تهیه شده ، میزان فالو و نوفالو بودن بک لینک ، وضعیت بک لینک ها متناسب با انکر تکست ، میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی را بررسی می نمایند و با درصدی از اثرگذاری در روند سئو سایت مطرح می نمایند. این آنالیز می تواند به شما کمک نماید که نقاط ضعف و کم کاری هایی که در روند سئو سایت خود دارید را شناسایی نمایید و در جهت رفع آن اقدام کنید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.