۸ تکنیک مهم و کلیدی درباره بهینه سازی سایت

۸ تکنیک مهم و کلیدی درباره بهینه سازی سایت

سئو سایت یا به عبارت دیگر بهینه سازی موتورهای جستجو از جمله روش های بسیار خارق العاده ای هستند که بازخورد آنلاین دیده شدن وب سایت شما را بالا می برند. سئوتلاش می کند با علم روز و براساس تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو سایت را رتبه بهتری قرار دهد. اما برای این که سئو سایت به روشی معقول صورت گیرد چه روش هایی باید انجام داد؟ ما در این جا ۸تکنیک مهم و کلیدی درباره بهینه سازی سایت را در برای شما عنوان می نمائیم:

  1. سرعت سایت
  2. لینکدهی
  3. آنالیز وب
  4. سیگنالدهی اجتماعی
  5. محتوای منحصر به فرد
  6. قابلیت انعطاف
  7. قابلیت به اشتراکگذاری
  8. استفاده از ویدئو

سرعت سایت : سرعت عامل بسیار مهمی در سئو سایت میباشد. صفحه با سرعت پایین و کند کاربر مراجعه کننده به وب سایت را از خرید و یا استفاده از مطالب داخل آن سایت دلسرد می سازد، بنابراین از ابتدائی ترین تکنیکهای سئو بالا بردن سرعت سایت میباشد.

لینکدهی : تبادل لینک باعث ارتباطات زنجیره ای خواهد شد و برای موتورهای جستجو دارای اهمیت بسیاری می باشد، که این بخش تاثیر بالایی در بهینه سازی سایت خواهد داشت.

آنالیز وب : با استفاده از گوگل آنالیز می توانید سایت خود را به طور مداوم رصد کرده و وضعیت وب خود را متوجه شوید.

سیگنالهای اجتماعی : استفاده از شبکه های اجتماعی بخش موثری در بالا بردن وب سایت میباشد و به صورت تجربی تاثیر مثبت سیگنال های اجتماعی در رتبه بندی موتورهای جستجو دیده می شود.

قابلیت اشتراک گذاری : قابلیت به اشتراک گذاری مطالب را در سایت نیز میتواند یکی دیگر از ترفندهای سئو محسوب کرد. این کار سبب می گردد کاربران بیشتری لینک شما را دنبال کنند.

قابلیت انعطاف سایت : ایجاد وضعیتی که سبب شود وب سایت با دیگر پلتفرم ها از جمله موبایل و تبلت سازگاری پیدا کند از جمله بخش های موثر دیگر در سئو سایت محسوب می گردد.

محتوای منحصر به فرد : محتوا تاثیری بسیار مثبتی در بهبود رتبه سایت در گوگل دارد. این مورد از آنچه شما میپندارید، مهمتر است. بنابراین به طور روزانه مطلبی جدید در وب سایت خود قرار دهید. استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و تکرار مناسب آن بسیار مهم است.

استفاده از ویدئو : استفاده از ویدئو کار بسیار خلاقانه، هوشمندانه و فوق العادهای در بازار سئو محسوب میگردد. ویدئو در موتورهای جستجو به میزان بالایی دارای محبوبیت بوده و رتبه بسیار بالایی را با این روش سئو برای سایت شما فراهم می کند.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.